ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір комісії на продаж товарів

70.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат:
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір комісії на продаж товарів (за яким комісіонер зобов’язується продати майно, яке належить комітенту). При цьому кошти за продаж майна, отримані комісіонером, є власністю комітента.

2. Договір комісії на купівлю товарів (за яким комісіонер зобов’язується придбати майно за дорученням і за рахунок коштів комітента, яке буде власністю комітента).

За таким договором комісіонер зобов’язується продати майно, яке належить комітенту, а кошти за продаж майна, отримані комісіонером, є власністю комітента. Наприклад, комітент за договором комісії передав комісіонеру для продажу свій товар (із вказівкою продати його за 720 грн), комісіонер продав його за 720 грн (з ПДВ), отримав від покупця кошти, склав для комітента звіт (комісійні становлять 5% від суми продажу: 720 х 5% = 36 грн). Виплата комісійної винагороди може відбуватися двома шляхами (див. схему 7.1):

— або комісіонер утримує суму комісійної винагороди при перерахуванні комітенту коштів за проданий товар — варіант 1;

— або комітент розраховується з комісіонером окремим платіжним документом — варіант 2.