ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір комісії на реалізацію продукції

80.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 8
Формат:
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір комісії є різновидом посередницького договору, у рамках якого одна сторона – Комісіонер, укладає від своєї особи, але в інтересах, за дорученням і за рахунок іншої сторони угоди, тобто вчиняти дії, спрямовані на встановлення, зміну, припинення цивільних прав та/або обов’язків. Теоретично, предметом договору комісії може бути висновок практично будь-якої угоди, однак на практиці найчастіше предметом договору комісії є купівля-продаж товару.

Особливістю комісійних відносин є те, що під час укладення договору купівлі-продажу з продавцем (покупцем), відповідальною особою за договором купівлі-продажу є безпосередньо Комісіонер, а не власник товару (або його покупець), тобто Комітент.