ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про надання рекламно-інформаційних послуг по розміщенню рекламно-інформаційних матеріалів Замовника в соціальній мережі «Instagram»

150.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Кількість файлів:1
Перелік документів:2
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір про надання рекламно-інформаційних послуг по розміщенню рекламно-інформаційних матеріалів Замовника в соціальній мережі «Instagram» з Актом прийому – передачі наданих послуг

Згідно цього зразку  договру про надання рекламно-інформаційних послуг по розміщенню рекламно-інформаційних матеріалів замовника в соціальній мережі «Instagram»   виконавець зобов’язується на підставі замовлення надати рекламно-інформаційні послуги, що надаються виконавцем замовникові по розміщенню рекламно-інформаційних матеріалів замовника в соціальній мережі «Instagram», яка розміщена в сеті Інтернет на сайті за адресою: www.instagram.com.

Якщо Вам необхідний інший зразок договору, то його можна замовити в адвокатському бюро “Довженко та партнери”, в онлайн-чаті нашого сайту. 

З повагою, адміністрація сайту.

Даний зразок договору містить наступні розділи:

  1.  ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
  2.  ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ ДОГОВОРУ
  3. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ 
  4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН
  5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН 
  6. ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ 
  7. ЗАКЛЮЧНІ УМОВИ
  8. РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН

та Акт прийому – передачі наданих послуг